top of page

O mnie

Jestem młodym studentem grafiki poszukującym pracy jako Junior Graphic Designer. Zawsze fascynowała mnie sztuka, fotografia i design, a kierunek graficzny wydawał się idealnym sposobem, by połączyć moje zainteresowania z pracą zawodową.

W trakcie moich studiów zdobyłem szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie projektowania graficznego, uczestnicząc w różnych projektach i warsztatach. Dzięki temu zyskałem umiejętności w obsłudze programów graficznych, tworzeniu projektów identyfikacji wizualnej, projektowaniu stron internetowych i wielu innych dziedzinach.

W swojej pracy stawiam na kreatywność, oryginalność i estetykę. Jestem zaangażowany i ambitny, zawsze dążę do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Lubię pracować w zespole, dzieląc się swoimi pomysłami i zdobywając doświadczenie od bardziej doświadczonych kolegów z branży.

Jestem otwarty na wyzwania i gotowy na zdobycie nowych umiejętności. Szukam pracy, która pozwoli mi na rozwój i umożliwi zdobycie cennego doświadczenia w branży graficznej

Poza grafiką, moje hobby to fotografia urbanistyczna, sztuka uliczna i mam sporą kolekcję oldschoolowych koszulek piłkarskich.

48979354_506813046393344_3845146819810033664_n.jpg

WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania
Kierunek: Grafika 
Specjalizacja: Projektowanie Graficzne w Internecie

Umiejętności:

Znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, 3DS Max

Umiejętności projektowania graficznego, w tym projektowania identyfikacji wizualnej

Kreatywność, estetyka i oryginalność w projektowaniu

Umiejętności organizacyjne i pracy w zespole

Praktyki w TVP Sport
Odbywałem praktyki w dziale graficznym, który odpowiadał za oprawę graficzną w trakcie transmisji na żywo m.in. emisja reklam, współtworzenie minigrafik.

Osiągnięcia w fotografii
Moje zdjęcia były wykorzystywane w przez m. St. Warszawa, miasto Łódź, portale Nowa Warszawa i F5, Red Bull Polska oraz Sawa Taxi, a moje posty wielokrotnie były wyróżniane przez lokalne i zagraniczne profile promujące fotografie miejską/minimalistyczną. Byłem jedną z pierwszych osób, które mogły zwiedzić nieotwarte wtedy stacje II linii warszawskiego metra (Płocka - Księcia Janusza).

Pozostańmy w kontakcie!

  • icons8-phone-30
  • icons8-email-50
  • Facebook
  • Instagram
Parallel Lines
bottom of page